Płacę przez PayU

czas realizacji zamówienia

Dział III. Czas realizacji zamówienia

  1. Wysyłka zakupionego produktu/produktów realizowana jest w terminie wskazanym przy danym produkcie („Termin realizacji”), przy czym bieg tego terminu rozpoczyna się od:
    1. daty otrzymania płatności/zaliczki (przelew bankowy, system PayU.pl) lub
    2. w przypadku płatności „za pobraniem” wysyłka następuje maksymalnie w ostatnim dniu wskazanym w terminie realizacji.
  2. Jeżeli termin realizacji zamówienia z przyczyn niezależnych od Sklepu wykraczałby poza określony w opisie produktu, Sklep skontaktuje się z Klientem w celu uzgodnienia nowego terminu realizacji zamówienia, jego zmianę lub anulowania zamówienia i niezwłocznego zwrotu wpłaty, jeżeli nastąpiła przedpłata, o czym Klient każdorazowo zostanie powiadomiony w celu wyrażenia akceptacji na którąś z wyżej wskazanych opcji.
  3. O statusie zamówienia Sklep informuje Klienta e-mailem.
  4. W przypadku zamówienia większej ilości produktów, których „Termin realizacji” jest różny, Klient ma możliwość, po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym ze Sklepem, realizacji niepełnego zamówienia tzn. z pominięciem produktu (produktów), który nie został jeszcze przygotowany do realizacji zamówienia.
  5. Sklep informuje, że w przypadku zamówień niektórych produktów wysyłka realizowana może być poprzez kilka osobnych paczek przesyłanych w różnych terminach (terminy wynikają z opisu zawartego przy danym produkcie – „Termin realizacji”). Raz poniesiona opłata za przesyłkę za pośrednictwem firmy kurierskiej, zgodnie z cennikiem wskazanym w sekcji „Koszty dostawy”, obejmuje koszty przesłania wszystkich paczek związanych z danym zamówieniem.


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki prywatności.
Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług, reklamy, statystyk, optymalizacji. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kopiowanie dla celów komercyjnych, bez naszej naszej pisemnej zgody jest zabronione.